LotnyRune
2
9,446 Postów
1,114 threads
Dołączył: Nov 2020
Middlesborough,
Skrypt: Turniej indywidualny
1. (5) Ebbe Markussen 15 (3,3,3,3,3)
2. (12) Celestyn Matecki 14 (3,3,2,3,3)
3. (16) Philip Povlsen 13 (3,2,3,2,3)
4. (15) Lubomir Trocki 12 (2,3,1,3,3)
5. (11) Frode Hedegaard 11 (2,2,2,3,2)
6. (9) Narcyz Studnicki 10 (1,2,3,2,2)
7. (8) Svend Hartmann 9 (2,1,2,2,2)
8. (10) Bo Kvist 8 (0,3,3,1,1)
9. (2) Narcyz Walski 7 (3,2,0,1,1)
10. (13) Ingemar Liljeström 6 (1,1,2,0,2)
11. (6) Peter Lorenzen 5 (1,1,1,1,1)
12. (4) Arnold Bereza 4 (2,0,1,0,1)
13. (7) Nikodem Goryl 3 (0,1,0,2,0)
14. (3) Kryštof Brotz 2 (1,0,1,0,0)
15. (1) Maciek Bornecki 1 (0,0,0,1,0)
16. (14) brak zawodnika 0 (0,0,0,0,0)
17. (17) brak zawodnika NS
18. (18) brak zawodnika NS
Bieg po biegu:
1. WALSKI (30,42), Bereza, Brotz, Bornecki
2. MARKUSSEN (27,47), Hartmann, Lorenzen, Goryl
3. MATECKI (27,91), Hedegaard, Studnicki, Kvist
4. POVLSEN (27,99), Trocki, Liljeström, brbra. zawodnika
5. MARKUSSEN (27,81), Studnicki, Liljeström, Bornecki
6. KVIST (29,52), Walski, Lorenzen, brbra. zawodnika
7. TROCKI (28,1), Hedegaard, Goryl, Brotz
8. MATECKI (27,66), Povlsen, Hartmann, Bereza
9. POVLSEN (27,99), Hedegaard, Lorenzen, Bornecki
10. MARKUSSEN (28,1), Matecki, Trocki, Walski
11. STUDNICKI (29,18), Hartmann, Brotz, brbra. zawodnika
12. KVIST (29,83), Liljeström, Bereza, Goryl
13. MATECKI (27,43), Goryl, Bornecki, brbra. zawodnika
14. HEDEGAARD (28,08), Hartmann, Walski, Liljeström
15. MARKUSSEN (27,88), Povlsen, Kvist, Brotz
16. TROCKI (28,01), Studnicki, Lorenzen, Bereza
17. TROCKI (27,92), Hartmann, Kvist, Bornecki
18. POVLSEN (27,78), Studnicki, Walski, Goryl
19. MATECKI (27,86), Liljeström, Lorenzen, Brotz
20. MARKUSSEN (27,42), Hedegaard, Bereza, brbra. zawodnika
21. (60,94), , ,
22. (60,85), , ,
23. (61,43), , ,
NCD: Markussen - 27,42 sek. w XX biegu
LotnyRune
2
9,446 Postów
1,114 threads
Dołączył: Nov 2020
Stierlitamak,
Skrypt: Turniej indywidualny
1. (12) Edvard Olsson 15 (3,3,3,3,3)
2. (13) Adam Edlund 13+3 (3,3,2,3,2)
3. (10) Birger Wulff 13+2 (2,3,3,2,3)
4. (3) Tomáš Krall 13+1 (3,3,3,3,1)
5. (9) Ameer Bryan 10 (1,2,1,3,3)
6. (14) Jeppe Boysen 9+3 (0,2,2,2,3)
7. (16) Ferdinand Borup 9+2 (2,1,3,1,2)
8. (4) Wan Kang 8 (2,2,1,1,2)
9. (15) Sean Murphy 8 (1,1,2,2,2)
10. (7) Alfons Wojtalewicz 7 (3,2,0,1,1)
11. (6) Astrad Dalin 5 (2,1,2,0,0)
12. (2) Mateusz Opiela 4 (1,0,1,2,0)
13. (8) Balla Adrian 3 (1,0,0,1,1)
14. (11) brak zawodnika 2 (0,0,1,0,1)
15. (1) brak zawodnika 1 (0,0,1,0,0)
16. (5) brak zawodnika 1 (0,1,0,0,0)
17. (17) brak zawodnika NS
18. (18) brak zawodnika NS
Bieg po biegu:
1. KRALL (37,47), Kang, Opiela, brbra. zawodnika
2. WOJTALEWICZ (39,13), Dalin, Adrian, bra. zawodnika
3. OLSSON (36,61), Wulff, Bryan, brbra. zawodnika
4. EDLUND (37,22), Borup, Murphy, Boysen
5. EDLUND (36,95), Bryan, bra. zawodnika, brbra. zawodnika
6. WULFF (37,57), Boysen, Dalin, Opiela
7. KRALL (38,22), Wojtalewicz, Murphy, brbra. zawodnika
8. OLSSON (37,01), Kang, Borup, Adrian
9. BORUP (39,04), Dalin, brbra. zawodnika, brbra. zawodnika
10. OLSSON (36,32), Murphy, Opiela, bra. zawodnika
11. KRALL (38,16), Boysen, Bryan, Adrian
12. WULFF (36,99), Edlund, Kang, Wojtalewicz
13. OLSSON (36,91), Boysen, Wojtalewicz, brbra. zawodnika
14. EDLUND (36,67), Opiela, Adrian, brbra. zawodnika
15. KRALL (37,79), Wulff, Borup, bra. zawodnika
16. BRYAN (38,31), Murphy, Kang, Dalin
17. WULFF (37,42), Murphy, Adrian, brbra. zawodnika
18. BRYAN (38,78), Borup, Wojtalewicz, Opiela
19. OLSSON (36,37), Edlund, Krall, Dalin
20. BOYSEN (38,25), Kang, brbra. zawodnika, bra. zawodnika
21. (78,97), , ,
22. (79,13), , ,
23. (78,99), , ,
24. EDLUND (37,43) ©, Wulff (B), Krall (A)
25. BOYSEN (37,8) (A), Borup (B)
NCD: Olsson - 36,32 sek. w X biegu
LotnyRune
2
9,446 Postów
1,114 threads
Dołączył: Nov 2020
Czerkiesk,
Skrypt: Turniej indywidualny
1. (8) Valery Shevchuk 15 (3,3,3,3,3)
2. (12) Jaxon Edwardson 13+3 (2,2,3,3,3)
3. (16) Oktawian Gajos 13+2 (3,1,3,3,3)
4. (11) Kendall Cervantes 12 (3,2,2,2,3)
5. (9) Arnau Contador 11+3 (1,3,2,3,2)
6. (3) Bazyli Doktor 11+2 (3,3,1,2,2)
7. (6) Joar Bergmann 9 (2,3,1,2,1)
8. (4) Mirosław Wincek 8 (2,0,3,1,2)
9. (2) Barnaby Adams 7 (1,2,2,1,1)
10. (15) Cezary Cieslewicz 6 (2,1,1,0,2)
11. (5) brak zawodnika 5 (1,2,0,1,1)
12. (7) brak zawodnika 5 (0,0,2,2,0)
13. (1) brak zawodnika 4 (0,1,0,2,1)
14. (14) brak zawodnika 4 (1,1,0,1,1)
15. (13) brak zawodnika 4 (0,1,2,0,0)
16. (10) brak zawodnika 2 (0,1,0,1,0)
17. (17) brak zawodnika NS
18. (18) brak zawodnika NS
Bieg po biegu:
1. DOKTOR (37,01), Wincek, Adams, brbra. zawodnika
2. SHEVCHUK (35,59), Bergmann, bra. zawodnika, brbra. zawodnika
3. CERVANTES (36,33), Edwardson, Contador, bra. zawodnika
4. GAJOS (35,68), Cieslewicz, bra. zawodnika, brbra. zawodnika
5. CONTADOR (37,0), bra. zawodnika, brbra. zawodnika, brbra. zawodnika
6. BERGMANN (38,04), Adams, bra. zawodnika, bra. zawodnika
7. DOKTOR (36,66), Cervantes, Cieslewicz, brbra. zawodnika
8. SHEVCHUK (35,47), Edwardson, Gajos, Wincek
9. GAJOS (35,64), Cervantes, Bergmann, brbra. zawodnika
10. EDWARDSON (36,55), Adams, Cieslewicz, bra. zawodnika
11. SHEVCHUK (35,31), Contador, Doktor, bra. zawodnika
12. WINCEK (43,2), brbra. zawodnika, brbra. zawodnika, bra. zawodnika
13. EDWARDSON (36,03), brbra. zawodnika, bra. zawodnika, brbra. zawodnika
14. SHEVCHUK (35,61), Cervantes, Adams, brbra. zawodnika
15. GAJOS (35,79), Doktor, bra. zawodnika, bra. zawodnika
16. CONTADOR (36,48), Bergmann, Wincek, Cieslewicz
17. SHEVCHUK (36,05), Cieslewicz, brbra. zawodnika, bra. zawodnika
18. GAJOS (35,68), Contador, Adams, brbra. zawodnika
19. EDWARDSON (36,62), Doktor, Bergmann, brbra. zawodnika
20. CERVANTES (37,09), Wincek, bra. zawodnika, bra. zawodnika
21. (73,95), , ,
22. (73,92), , ,
23. (74,11), , ,
24. EDWARDSON (35,91) (B), Gajos (A)
25. CONTADOR (36,66) (B), Doktor (A)
NCD: Shevchuk - 35,31 sek. w XI biegu
|